Aktualności

Aktualności

Żelek 20 lat na rynku

15 marca w Kościele Rzymskokatolickim obchodzimy święto św. Klemensa, drugiego patrona piekarzy. Jest to także dzień, w którym 20 lat temu na kamieńskim rynku pojawiła się firma Wiesława Żelka. Przedsiębiorstwo każdego dnia dostarcza produkty piekarnicze i cukiernicze mieszkańcom województwa.

Na przestrzeni 20 lat rozwinęliśmy się od firmy, która zatrudniała 15 osób, do przedsiębiorstwa, które zatrudnia na stałe ponad 120 pracowników. Swoim zasięgiem obejmujemy Świnoujście, Szczecin, Stargard Szczeciński, Drawsko, Połczyn Zdrój czy Koszalin. Codziennie z firmy wyjeżdża ponad 20 samochodów z pieczywem. Staramy się utrzymywać szeroki asortyment wyrobów cukierniczo-piekarniczych, spełniać oczekiwania klientów, wychodząc im naprzeciw. Szukamy niszy handlowych, szkolimy się i rozwijamy – mówi w rozmowie z naszą redakcją Wiesław Żelek.

Pro BODY – Zadbaj o dobrą sylwetkę

Nasz najnowszy produkt stworzony z myślą o wszystkich dbających ponadprzeciętnie o swoją sylwetkę, będących na diecie oraz sportowców.

ZiarnoVita - smacznie i zdrowo

Obecnie bardzo trudno znaleźć dobry chleb, bez E, E, E - polepszaczy, emulgatorów, konserwantów, spulchniaczy chemicznych, barwników itd. Wychodzimy na przeciw wymaganiom naszych klientów z chlebem żytnim pełnoziarnistym ZiarnoVita.

Subskrybuj to źródło RSS