Nasza FirmaKilka słów o firmie Żelek


Zapraszamy

Firma nasza już od ponad dwudziestu pięciu lat dostarcza pieczywo i wyroby cukiernicze w szerokim zakresie asortymentowym. Staramy się uatrakcyjniać naszą ofertę o nowe produkty i obserwować trendy panujące na rynku, wychodząc na przeciw bieżącym oczekiwaniom klientów. Nasz znak firmowy jest znany i uznawany nie tylko w powiecie kamieńskim, można by rzec to już tradycja. Uznanie to pozwala nam zdobywać nowe rynki zbytu.

Nasza flota to ponad 30 samochodów co umożliwia nam szybkie dotarcie z naszymi wyrobami. Wykwalifikowana, kreatywna i dyspozycyjna kadra gwarantuje możliwość wdrażania nowych technologii i wysoką jakość produkowanych wyrobów.

Modernizacja zakładów, nowy park maszynowy pozwala nam na realizację dostaw do szerokiej grupy odbiorców: od placówek gastronomicznych, ośrodków wczasowo-wypoczynkowych, po klientów detalicznych.

Firma nasza aktywnie uczestniczy w życiu społecznym lokalnej społeczności. Wspieramy liczne imprezy kulturalne, sportowe i charytatywne w naszym regionie. Staramy się być obecni we wszystkich inicjatywach, które służą mieszkańcom, w ten sposób wyrażając wdzięczność za zaufanie jakim obdarzają nas każdego dnia. Zawsze wysoko cenimy sobie oczekiwania naszych klientów, staramy się im sprostać, ciągle podnosząc standardy naszej branży.

Serdecznie zapraszamy do szerokiej i owocnej współpracy z naszą firmą.

Wiesław Żelek

LokalizacjaSkontaktuj się z nami

Formularz Kontaktowy

Cukiernia-Piekarnia "ŻELEK"

ul. Wolińska 21
72-400 Kamień Pomorski
Tel.: 91 38 231 00
Fax.: 91 38 20 080
Kom.: 668 019 250
E-mail: biuro@zelek.com.pl

Oddział w Golczewie

ul. 9 maja 1
72-410 Golczewo
Tel/Fax.: 91 386 05 15
Kom.: 668 019 255

Dane NIP: CIASTKARNIA PIEKARNIA I HURT ARTYKUŁAMI SPOŻ
Dane REGON: CIASTKARNIA PIEKARNIA I HURT ARTYKUŁAMI SPOŻ