Zapytania ofertowe

Data publikacji: 22.01.2024

KPO działanie 1.4.1:

Wiesław Żelek - Ciastkarnia - piekarnia i hurt artykułami spoż. w związku z realizacją przedsięwzięcia pn. „Zakup i montaż systemów fotowoltaicznych w celu zasilenia energią elektryczną procesów produkcji piekarniczej i cukierniczej” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, prowadzi postępowanie ofertowe na dostawę i montaż 3 instalacji fotowoltaicznych. Szczegółowe informacje zawarte zostały w Zapytaniu ofertowym, które zostało udostępnione do pobrania poniżej.

Termin składania ofert upływa w dniu 30 stycznia 2024 roku o godzinie 15:00

Oferty można składać w siedzibie firmy ul. Wolińska 21 72-400 Kamień Pomorski a także poprzez pocztę elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Załączniki:
Zapytanie ofertowe Załącznik nr 1,2,3,4 Formularz oferty, Oświadczenie o braku powiązań osobowych i kapitałowych, Oświadczenie o braku objęcia sankcjami z tytułu wspierania agresji na Ukrainę, Oświadczenie o dopełnieniu obowiązku zarejestrowania w Centralnym Rejestrze Beneficjentów Rzeczywistych informacji o swoich beneficjentach rzeczywistych
Załącznik nr 5 Wzór umowy
Załącznik nr 6 Wzór umowy o powierzeniu przetwarzania danych osobowych

Pobierz wszystkie załączniki

ROZSTRZYGNIĘCIE ZAPYTANIA OFERTOWEGO NR KPO/1/2024
Data publikacji: 29.02.2024
Wiesław Żelek - Ciastkarnia - piekarnia i hurt artykułami spoż.  niniejszym informuje o udzieleniu zamówienia dla zadania „Dostawa i montaż 3 instalacji fotowoltaicznych” na potrzeby przedsięwzięcia „Zakup i montaż systemów fotowoltaicznych w celu zasilenia energią elektryczną procesów produkcji piekarniczej i cukierniczej” przedsiębiorstwu PITERN Sp. z o.o.